KURUMSAL ❯ Hakkımızda

Mola Fırın, 2002 yılından bu yana gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren kardeş kuruluşların 2016 yılında güçlerini birleştirerek yeni bir marka yaratma kararı sonucu faaliyetlerine başlamıştır. İmalat tesisleri Beylerbeyi ve Davutpaşa'da yeralmakta olup ilk şube Davutpaşa/Merter'de hizmete girmiştir.

Mola Fırın üretim aşamasında hijyen koşullarına uygun olarak her geçen gün kendini yenilerken, ürün kalitesini korumak ve daha da geliştirmek amacıyla tedarikçilerini sürekli denetlemektedir. Tüm ürünler, bölgesel ve mevsimsel kalite durumları gözönünde bulundurularak son kontrolden geçirildikten ve gerekli analizleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır.

Mola Fırın ekibi olarak, gıda güvenliğini daima ön planda tutan eğitimli personelimiz ile misafirlerimize daha iyi hizmet ve lezzetli ürünler sunabilmek amacıyla var gücümüz ile çalışmaktayız. Mutfaklarımızdan gelen lezzetlerin, ağzının tadını bilen ve hayata küçük ama lezzetli Mola'lar verebilen misafirlerimize ulaşması bizlerin mutluluğudur.
© Copyright 2017 - www.molafirin.com.tr